Родители му дале на своето 11. месечно синче да пуши

Мајка и татко на 11.месечно дете во Шпанија снимиле и објавиле на Инстаграм видео на кое се гледа како му ставаат на своето дете цигара во уста. Што мислите вие за оваа „воспитна“ метода?

0
414

Родителите кои снимиле видео со своето дете на возраст од 11 месеци на кое таткото му става во уста цигара, имале намера со овој потег да го натераат детето да му се згади од цигарите по кои постојано посегало кога таткото пушел.

Вака објаснила мајката во извинувањето кое го објавила откако нивното видео предизвикало лавина од негативни коментари. На снимката се гледа како му ја ставаат цигарата во уста, но наместо да му се згади тоа почнува да плаче кога му ја земаат.

Фото: Инстаграм

[better-ads type='banner' banner='999' ]