Љубов на прв поглед (ВИДЕО)

Многу мајки, во моментот кога ќе откријат дека се бремени, создаваат трајна и длабока врска со своето неродено дете. Сепак, тие не знаат како се чувствува нивното бебе во матката. Ова прекрасно видео ги разјасни сите сомнежи

0
167

Видеото кое брзо стана вистински хит ја покажа целата љубов што ја чувствува новороденчето веднаш по раѓањето и колку силна врска чувствува со својата мајка. Видеото што ќе ви ги растопи срцата започнува само неколку моменти откако Бренда Коелјо де Соуза го донела на свет своето девојче Агата со царски рез.

„Беше неверојатен момент кога ќерка ми ме прегрна за прв пат. Медицинскиот персонал беше одличен и сите бевме навистина изненадени поради тоа што се однесуваше така, не можеа да поверуваат колку е нежна со мене”, изјавила подоцна Бренда за медиумите.

Фото: Скриншот

loading...