Кога срцето ти спие, а душата ти нејќе

Видеото од мало девојче кое се обидува да остане будно за да гледа цртан филм насмеа илјадници луѓе

147

Мајката Антонија Смит сподели урнебесно видео од нејзината ќерка на Тик-Ток.

Девојчето седи во прегратките на татко ѝ и се обидува да гледа цртан филм, ама срцето ѝ спие и едвај ги држи очите отворени.

Сепак, цело време се бори со сонот.

На нејзините родители оваа ситуација им била смешна па ја снимиле и го ставиле видеото на Тик-Ток.

Илјадници луѓе го гледаа „мачењето“ на ова мало девојче на Тик-Ток, додека тоа се обидува да остане будно, но на секои неколку моменти ги затвора очите и го спушта телото надолу.

Во продолжение погледнете го ова слатко видео.

@antoniasmithxo

This girl 🤝🏼 mickey mouse clubhouse 🤦🏽‍♀️ #fyp #foryoupage #sleepybaby

♬ Funny – Gold-Tiger
Повеќе