Browsing Tag

пријатели

Тинејџерка одгледува бебе со пријателите, во видео ги покажала членовите на големото семејство

19-годишната мајка и студентка Клои од Британија неодамна сподели видео на ТикТок претставувајќи ги своите пријатели, за кои вели дека ѝ помагаат да го одгледува нејзиниот син Врен Атлас.