Browsing Tag

таксистка

Најмладата таксистка во Нови Сад изгледа како Ким Кардашијан, а вози како Шумахер

Оваа млада девојка која се нашла себеси во професијата – таксист, вели дека вози само ноќни смени, но и дека е најдобар возач во градот. За жал, не станува збор за Скопје, туку за Нови Сад. Што мислите вие, колку жени-таксистки возат во…